Αναρτήθηκε από: Διαχειριστής | Αύγουστος 25, 2017

Τα ονόματα των επιτυχόντων Γενικό Λύκειο Ερέτριας 2017


ΑΡΒΑΝΙΤΗ   ΑΓΓΕΛΙΚΗ   ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)  ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΡΒΑΝΙΤΗ   ΝΙΚΟΛΕΤΑ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΝΑ  ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)  ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΒΡΑΚΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)  ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΒΡΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)  ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΓΡΟΥΝΤΑΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΡΣΑΛΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)  ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΔΑΦΝΗ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)  ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)  ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΖΑΒΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ     ΛΟΥΚΑΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΖΕΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε.  (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΖΕΧΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)    ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΑΚΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΟΦΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)      ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΑΛΙΑΜΠΑΝΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΤΡΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΚΑΛΦΑ ΜΕΛΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)  ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΑΡΠΟΥΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)  ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΚΟΥΜΠΙΑ    ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΛΙΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)    ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΜΠΟΥΦΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΦΩΤΗ ΒΙΟΛΛΤΣΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)  ΕΚΠΑ

ΝΙΚΟΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΙΑΣΩΝ ΜΑΡΙΝΑ  ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΑΝΤΕΛΗ ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΤΑΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ   ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΤΑΓΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΕΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΦΑΦΟΥΤΗΣ ΒΕΛΙΣΑΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΦΟΥΡΜΟΥΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)  ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΦΟΥΡΜΟΥΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΑΤΑΛΙΑ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΦΩΤΕΙΝΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΛΟΡΑΝΣ ΜΑΡΙ ΠΙΕΡΕΤ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)  ΕΚΠΑ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ)          ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

Advertisements

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s

Kατηγορίες

Αρέσει σε %d bloggers: