Αναρτήθηκε από: Διαχειριστής | Ιουνίου 22, 2015

Το πρόγραμμα του τουρνουά «2ο EVIA CUP 2015» στην Ερέτρια! [20/6-23/6]


Ανακοινώθηκε από την εταιρεία Soccerlink το πρόγραμμα του μεγαλύτερου Καλοκαιρινού Τουρνουά, το οποίο θα διεξαχθεί στις αθλητικές εγκαταστάσεις του Δήμου Ερέτριας.

Χαρακτηριστικό του EVIA CUP, είναι ότι έκλεισε τις συμμετοχές των ομάδων ακριβώς έναν μήνα πριν την έναρξη του τουρνουά. Μάλιστα οι διοργανωτές για να ικανοποιήσουν όσο το δυνατόν περισσότερες ομάδες, τροποποίησαν το τουρνουά σε σχέση με πέρσι και το κάνουν σε δύο ξεχωριστές περιόδους: 1η περίοδος: 20-23 Ιουνίου 2015 και 2η περίοδος: 25-28 Ιουνίου 2015.

Δείτε και εκτυπώστε το πρόγραμμα των αγώνων  του «2ου EVIA CUP 2015» κάνοντας κλικ εδώ

Δείτε παρακάτω το αναλυτικό πρόγραμμα του τουρνουά της 1ης περιόδου (20/6-23/6),  ανά ηλικιακή κατηγορία.

 

ΕΦΗΒΟΙ ΩΡΑ ΗΜΕΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
1η ΑΓΩΝ. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΙΑΣΩΝ 21.00 20-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 3
1η ΑΓΩΝ. ΑΝΑΓ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ARSENAL ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 16.00 20-Ιουν ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
2η ΑΓΩΝ. ΑΝΑΓ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΑΣΩΝ 17.00 21-Ιουν ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
2η ΑΓΩΝ. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓ. ARSENAL ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 12.45 21-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 3
3η ΑΓΩΝ. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓ. ΑΝΑΓ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.15 22-Ιουν ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
3η ΑΓΩΝ. ΙΑΣΩΝ ARSENAL ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 09.00 22-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 3
ΤΕΛΙΚΟΣ 16.15 22-Ιουν ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
ΜΙΚ.ΤΕΛΙΚΟΣ 08.45 23-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 3
ΠΑΙΔΕΣ ΩΡΑ ΗΜΕΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝ. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΑΙΔΑΡΙ 17.15 20-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 3
2η ΑΓΩΝ. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 09.00 21-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 3
3η ΑΓΩΝ. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 ΧΑΙΔΑΡΙ 17.15 21-Ιουν ΓΥΜΝΟΥ
Β ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝ. ΕΡΕΤΡΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 18.30 20-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 3
2η ΑΓΩΝ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟ 3 11.30 21-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 3
3η ΑΓΩΝ. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 3 ΕΡΕΤΡΙΑ 18.45 21-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 3
Γ ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝ. ΑΘΗΝΑΙΔΑ ΓΥΜΝΟ 10.30 20-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 3
2η ΑΓΩΝ. ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΓΥΜΝΟ 09.00 21-Ιουν ΓΥΜΝΟΥ
3η ΑΓΩΝ. ΑΘΗΝΑΙΔΑ ΜΕΛΙΣΣΙΑ 16.15 21-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 3
Δ ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝ. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 17.15 20-Ιουν ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
2η ΑΓΩΝ. ΚΡΥΟΝΕΡΙ ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 10.15 21-Ιουν ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
3η ΑΓΩΝ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΡΥΟΝΕΡΙ 18.15 21-Ιουν ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
1 Α 1ος Γ 1ος 12.40 22-Ιουν ΓΥΜΝΟΥ
2 Β 1ος Δ 1ος 14.00 22-Ιουν ΓΥΜΝΟΥ
ΜΙΚ. ΤΕΛΙΚΟΣ ΗΤΤ. 1 ΗΤΤ. 2 10.00 23-Ιουν ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. 1 ΝΙΚ. 2 11.15 23-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 3
ΚΩΔΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ
3 Α 2ος Γ 2ος 11.30 22-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 3
4 Β 2ος Δ 2ος 17.30 22-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 3
ΜΙΚ. ΤΕΛΙΚΟΣ ΗΤΤ. 3 ΗΤΤ. 4 08.45 23-Ιουν ΓΥΜΝΟΥ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. 3 ΝΙΚ. 4 10.00 23-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 3
ΚΩΔΙΚΟΣ FAIR PLAY
6 Β 3ος Δ 3ος 08.45 22-Ιουν ΓΥΜΝΟΥ
5 Α 3ος Γ 3ος 10.05 22-Ιουν ΓΥΜΝΟΥ
ΜΙΚ. ΤΕΛΙΚΟΣ ΗΤΤ. 5 ΗΤΤ. 6 21.15 22-Ιουν ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. 5 ΝΙΚ. 6 08.45 23-Ιουν ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ Α’ ΩΡΑ ΗΜΕΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝ. ΑΝΑΓ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΙΔΑΡΙ 1 18.30 20-Ιουν ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
2η ΑΓΩΝ. ΑΝΑΓ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 09.00 21-Ιουν ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
3η ΑΓΩΝ. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΑΙΔΑΡΙ 1 20.00 21-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 3
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝ. ΚΡΥΟΝΕΡΙ ARSENAL ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 13.00 20-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 3
2η ΑΓΩΝ. ΚΡΥΟΝΕΡΙ ΑΠΟΛΛΩΝ 11.30 21-Ιουν ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
3η ΑΓΩΝ. ΑΠΟΛΛΩΝ ARSENAL ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 21.15 21-Ιουν ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 19.45 20-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 3
2η ΑΓΩΝ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜ. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 10.20 21-Ιουν ΓΥΜΝΟΥ
3η ΑΓΩΝ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜ. 17.30 21-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 3
4ος ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝ. ΕΡΕΤΡΙΑ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 11.40 20-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 3
2η ΑΓΩΝ. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 13.00 21-Ιουν ΓΥΜΝΟΥ
3η ΑΓΩΝ. ΕΡΕΤΡΙΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 21.15 21-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 3
ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
1 Α1-1ος Α3-1ος 16.15 22-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 3
2 Α2-1ος Α4-1ος 10.15 22-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 3
ΜΙΚ. ΤΕΛΙΚΟΣ ΗΤΤ. 1 ΗΤΤ. 2 21.15 22-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 3
ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. 1 ΝΙΚ. 2 11.15 23-Ιουν ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
ΚΩΔΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ
3 Α1-2ος Α3-2ος 14.00 22-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 3
4 Α2-2ος Α4-2ος 11.25 22-Ιουν ΓΥΜΝΟΥ
ΜΙΚ. ΤΕΛΙΚΟΣ ΗΤΤ. 3 ΗΤΤ. 4 20.00 22-Ιουν ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. 3 ΝΙΚ. 4 11.25 23-Ιουν ΓΥΜΝΟΥ
ΚΩΔΙΚΟΣ FAIR PLAY
5 Α1-3ος Α3-3ος 14.00 22-Ιουν ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
6 Α2-3ος Α4-3ος 12.45 22-Ιουν ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
ΜΙΚ. ΤΕΛΙΚΟΣ ΗΤΤ. 5 ΗΤΤ. 6 20.00 22-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 3
ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. 5 ΝΙΚ. 6 10.05 23-Ιουν ΓΥΜΝΟΥ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ Β’ ΩΡΑ ΗΜΕΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
1η ΑΓΩΝ. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 3 ΧΑΙΔΑΡΙ 2 16.00 20-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 3
1η ΑΓΩΝ. ΙΑΣΩΝ ΧΑΛΚHΔΟΝΙΚΟΣ 19.45 20-Ιουν ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
1η ΑΓΩΝ. ΟΜΑΔΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 20-Ιουν
2η ΑΓΩΝ. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 10.15 21-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 3
2η ΑΓΩΝ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΟΜΑΔΑ 21-Ιουν
2η ΑΓΩΝ. ΧΑΙΔΑΡΙ 2 ΙΑΣΩΝ 11.40 21-Ιουν ΓΥΜΝΟΥ
3η ΑΓΩΝ. ΟΜΑΔΑ ΧΑΙΔΑΡΙ 2 21-Ιουν
3η ΑΓΩΝ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 20.45 21-Ιουν ΑΜΑΡΙΝΘΟΥ
3η ΑΓΩΝ. ΙΑΣΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟ 3 18.35 21-Ιουν ΓΥΜΝΟΥ
4η ΑΓΩΝ. ΟΜΑΔΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟ 3 22-Ιουν
4η ΑΓΩΝ. ΧΑΙΔΑΡΙ 2 ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 11.30 22-Ιουν ΑΜΑΡΙΝΘΟΥ
4η ΑΓΩΝ. ΙΑΣΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 12.45 22-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 3
5η ΑΓΩΝ. ΟΜΑΔΑ ΙΑΣΩΝ 22-Ιουν
5η ΑΓΩΝ. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ 3 18.45 22-Ιουν ΑΜΑΡΙΝΘΟΥ
5η ΑΓΩΝ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 ΧΑΙΔΑΡΙ 2 18.45 22-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 3
JUNIOR ΩΡΑ ΗΜΕΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝ. ΙΑΣΩΝ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓ. 19.20 20-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 1
2η ΑΓΩΝ. ΙΑΣΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑ 1 09.30 21-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 1
3η ΑΓΩΝ. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓ. ΕΡΕΤΡΙΑ 1 17.00 21-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 1
Β ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 ΚΡΥΟΝΕΡΙ 17.00 20-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 1
2η ΑΓΩΝ. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΚΡΥΟΝΕΡΙ 10.40 21-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 1
3η ΑΓΩΝ. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 18.10 21-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 1
Γ ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝ. ΕΡΕΤΡΙΑ 2 ARSENAL ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 17.00 20-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 2
2η ΑΓΩΝ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3 ARSENAL ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 11.50 21-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 2
3η ΑΓΩΝ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3 ΕΡΕΤΡΙΑ 2 19.20 21-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 2
Δ ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝ. ΧΑΙΔΑΡΙ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 18.10 20-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 1
2η ΑΓΩΝ. ΧΑΙΔΑΡΙ ΟΣΦΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11.50 21-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 1
3η ΑΓΩΝ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 ΟΣΦΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 19.20 21-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 1
ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
1 Α 1ος Γ 1ος 09.30 22-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 1
2 Β 1ος Δ 1ος 10.40 22-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 1
ΜΙΚ. ΤΕΛΙΚΟΣ ΗΤΤ. 1 ΗΤΤ. 2
ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. 1 ΝΙΚ. 2
ΚΩΔΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ
3 Α 2ος Γ 2ος 09.30 22-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 2
4 Β 2ος Δ 2ος 11.50 22-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 1
ΜΙΚ. ΤΕΛΙΚΟΣ ΗΤΤ. 3 ΗΤΤ. 4
ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. 3 ΝΙΚ. 4
ΚΩΔΙΚΟΣ FAIR PLAY
6 Β 3ος Δ 3ος 13.00 22-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 1
5 Α 3ος Γ 3ος 13.00 22-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 2
ΜΙΚ. ΤΕΛΙΚΟΣ ΗΤΤ. 5 ΗΤΤ. 6
ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΙΚ. 5 ΝΙΚ. 6
PROJUNIOR ΩΡΑ ΗΜΕΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝ. ΚΗΦΙΣΙΑ ΓΥΜΝΟ 18.10 20-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 2
2η ΑΓΩΝ. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 ΓΥΜΝΟ 09.30 21-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 2
3η ΑΓΩΝ. ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 17.00 21-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 2
Β ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝ. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 ARSENAL ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 19.20 20-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 2
2η ΑΓΩΝ. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 ΕΡΕΤΡΙΑ 10.40 21-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 2
3η ΑΓΩΝ. ARSENAL ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΡΕΤΡΙΑ 18.10 21-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 2
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
1η ΑΓΩΝ. Α1 Β1 17.00 22-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 2
2η ΑΓΩΝ. Β1 ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ 2ος 10.40 22-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 2
3η ΑΓΩΝ. Α1 ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ 2ος 19.20 22-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 2
ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ
1η ΑΓΩΝ. Α3 ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ 2ος 11.50 22-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 2
2η ΑΓΩΝ. Β3 ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ 2ος 18.10 22-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 2
3η ΑΓΩΝ. Α3 Β3 10.10 23-Ιουν ΕΡΕΤΡΙΑ 2

Πηγή: football-academies.gr

Advertisements

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s

Kατηγορίες

Αρέσει σε %d bloggers: